Pardubice logo 1
Pardubice krajina leva strana noc Pardubice krajina stred nocPardubice krajina prava strana nocPardubice krajina, jaro, noc
 uvod Sport currently
 uvod
Wi-Fi volně přístupnéATMsParkingShopping MallsCar washSelect the brand of beerBook news NeoluxorTips for tripsList of polls on this topicComments, questions, etc.Pardubice Departures of trainsPardubice Nová výstavba ve městěPardubice - Places of frequent police checks and speedometerIce cream PardubicePardubice veřejná ToiletCultural facilities in the cityImportant contacts PardubiceNovinka Blog návštěvníků města PardubiceMovie News in the cinemas

Share Shops A to Z

StreetView Ok Shop - Pardubice, 17.Listopadu 342

Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba:
Mon: 09:00 - 18:00 h
Tue: 09:00 - 18:00 h
Wed: 09:00 - 18:00 h
Thu: 09:00 - 18:00 h
Fri: 09:00 - 18:00 h
Sat: 09:00 - 12:00 h
Sun: - : - h
Lunch break- : - h
Phone Not in db

View location on map - Pardubice


Reviews Ano Reviews Ne 48%(66 votes)
Klíčová slova :
Ok Shop, prodej obuvi a doplnku, ...
Kde nás najdete :
Prodej obuvi Ok Shop naleznete v domě na křižovatce ulic Smilova a 17. Listopadu.
Obory :
Prodejní nabídka obchodu :
V této části naleznete prodejní nabídku firmy Ok Shop ze sekce Slevy, prodeje, atd. Pokud chcete prodávat produkty nebo služby, vytvořte si příhlašovací informace ke svému obchodu a prodávejte prostřednictvím stránek Pardubice Stores. Podronější informace naleznete na Slevy, prodeje, atd.

Shops Rating

 

You can write comments or experience to shops Ok Shop.

Reklamace nových bot - autor: Lenka     Dated: 11.03.2011
Přečetla jsem si zde uvedená hodnocení a plně souhlasím. Dcera si zakoupila včera nové boty, vzala je na nohy a po 5 min. chůze měla paty odřené do krve. Dnes s nimi šla na reklamaci, žádala výměnu za jiné nebo vrácení peněz. Prodavačka odmítla, že jsou boty nošenéa reklamaci neuzná. Zítra tam vyrazím já a nenechám se odbýt.
Zadat dotaz Answer ...
Reklamace - author: Jarda     Dated: 21.07.2011
Lidi, v tomto obchode nic nekupujte, leda jako darek nekomu, koho opravdu nemate radi. Personal je drzy, neochotny a vedouci (pokud to vubec byla vedouci) ma od zrejme od majitele prikaz se zbavit zakaznika, ktery chce neco reklamovat, jakymkoli zpusobem. Pri snaze reklamovat zde koupene boty (po mesici se odlepila podrazka) nam bylo do oci receno, ze kvuli ctyrem stovkam se s nami nemini zdrzovat.Jsou to podvodnici a zlodeji.
Zadat dotaz Answer ...
taky otřesná zkušenost - author: Rybajz     Dated: 26.09.2011
koupil jsem tam boty a již po týdnu z nich slezla mikroplyš. O další týden později "žralok". Kvalita nula. Reklamace ale ještě horší zkušenost. Dodnes se mi v podstatě nepodařilo docílit, aby boty do reklamace alespoň převzali. Neustále tvrdí, že jsou vlhké a nehodlají se se mnou bavit. Výstup paní za kasou hodný čarodejnice a pro výstup oné rádobyvedoucí neznám ani dostatečně hnusnou pohádkovou postavičku. verdikt: tento obchod nikdy více
Zadat dotaz Answer ...
ok shop-jeden hnus - author: ne.stea     Dated: 07.12.2011
nez si koupit levny boty,tak radeji nic.Prodavacky vsechny vyhazet....
Zadat dotaz Answer ...
OK.Shop reklamace - nedočkáte se - author: paní Ludmila     Dated: 16.02.2012
Zakoupila jsem si boty na zimu, už po prvním nošení se na nich vytvořily světlé fleky a to ještě nebyl ani sníh...Reklamaci mně přijali,ale dodnes ji nemám vyřízenou /nesouhlasila jsem totiž s tvrzením na razítku - reklamace se zamítá, mechanicky poškozeno/ -mají na to razítko!!!!!!jinak žádné zdůvodnění. Opravdu hnus, pošlu tam ČOI mám jich dost.
Zadat dotaz Answer ...
katastrofální kvalita - author: jaja     Dated: 18.04.2012
..měla jsem obuv z tohoto obchodu 2měsíce,úplně se mi rozlepila podrážka a rozbil zip.Reklamace jak jinak-neuznána. Arogance první kategorie,prý jsem si to udělala naschvál....už mě tam nikdo neuvidí!!!!!!!!!!
Zadat dotaz Answer ...
ok obchod - author: Lucka     Dated: 13.08.2012
Já jsem s tímto obchodem nad míru spokojená. Nízké ceny, ochotné prodavačky(ráda si s nimi popovídám a moc dobře mi poradí), co se týká reklamací jsou to věci z Číny ty věčnost nevydrží.Tento obchod DOPORUČUJI :)
Zadat dotaz Answer ...
Největší šunty!!! - autor: Nelly     Dated: 17.09.2012
Jednou jedinkrát jsem tam zavítala a otřesný! Ceny lákavý a už vím proč. Zakoupený boty mi vydržely přesně na 6 nošení, po sedmé mi v podstatě upadla celá pata!! Trička a svetry mají totální žmolky už na stojanech, co pak si představit si to koupit, nosit a prát... Vždycky si už ráda připlatím a budu nosit věci, který mi rozhodně poslouží víc než tyhle šunty neskutečný! Sem už nikdy více!!!
Zadat dotaz Answer ...
VÝRAZNĚ NEDOPORUČUJI - 15min po koupi nevyměnili velikost bot - autor: Aneta     Dated: 22.04.2013
Co se mi stalo dnes jsem ještě nezažila. Koupila jsem si v tomto obchodě 3 páry obuvi. Jeden z nich nebyl pro mě a spletla jsem si velikost. Po 15minutách (po telefonické domluvě) jsem se do obchodu vrátila a poprosila o výměnu velikosti bot. Prodavačka mi řekla, že jsou nošené a že mi to nevymění. Šla jsem tedy za vedoucí prodejny, která byla hrubá a tvrdila mi, že jsem boty onosila a ukopla předek. Bohužel jsem si až při žádosti o výměnu velikosti všimla, že jsou mírně poškozené. Když jsem ji řekla, že jsem je koupila před 15ti minutami, odmítala se se mnou bavit a tvrdila mi, že takovéto boty mi prý neprodali. NEUVĚŘITELNÉ!!! O číslo menší boty měly taktéž špinavou podrážku, na tuto moji námitku mi bylo řečeno, že je jinak špinavá. Vedoucí mi zabouchla dveře před nosem. Takové jednání by nemělo být samozřejmostí a věřím, že to zákazníkům brzy dojde.
Zadat dotaz Answer ...
i ty věci z číny.... - autor: Jane     Dated: 14.06.2013
Souhlasím, že ty věci z Číny..nic nevydrží, ale i ten Číňan je ochoten věci vyměnit...tím si totiž dělá kleintelu :)
Zadat dotaz Answer ...
Reklamace - autor: Hana     Dated: 02.08.2013
Dnes jsem si byla vyzvednout boty z reklamace.Přede mnou byla paní se stejným problémem.Vyzvedávala si boty a bylo jí řečeno, že reklamaci neuznávají.V rozčarování tam boty ponechala.Mě bylo řečeno to samé.Reklamace zamítnuta.Reklamavané měsíc od nákupu, týden nošené.Pro intenzivní nošení a nestabilní noha v botě byla reklamace zamítnuta.Upřímně všechny varuji před nesolidním jednáním.
Zadat dotaz Answer ...
Ok shop - autor: Monka     Dated: 05.01.2014
Máme s tímto obchodem dobrou zkušenost bereme to jako obchod s oblečením na doma a zahradu,rozhodně bychom tam nekoupily boty na běžné nošení.
Zadat dotaz Answer ...
OK Shop reklamace - autor: sonca     Dated: 18.03.2014
Ahoj lidi, opravdu musím s váma souhlasit, dnes sem si vyzvedla boty po měsíční reklamaci a bylo mě to zamítnuto, už si tam nikdy nic nekoupím, prodavačky jsou hrozně neochotný. Hlavně ta paní za kasou. Výrazně nedoporučuji tento obchod, jsou to podvodníci. Černý Ovce poslat na ně!
Zadat dotaz Answer ...
Zadat dotaz Add Comments