Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování "Nabídka točeného piva" s možností zobrazení všech restaurací s danou značkou piva ve městě.
Reklama
Reklama
 
PardubickeObchody.cz na Facebooku
 
VVVTOUR

Pardubickeobchody.cz Úvod

Obchody A-Z

         

Ok Shop - Pardubice, 17. listopadu 342

Pardubice - obchod vlevo
Ok Shop
Pardubice -

Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 50% (2 hlasů)
 Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: 09:00 - 18:00 h
Út: 09:00 - 18:00 h
St: 09:00 - 18:00 h
Čt: 09:00 - 18:00 h
Pá: 09:00 - 18:00 h
So: 09:00 - 12:00 h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon Nezadáno
  
Obory :
Nejbližší podobné firmy :
Nejbližší zastávka MHD :

Zastávka 17. listopadu
0.06 km
Zastávka Palackého
0.31 km
Zastávka Třída Míru
0.36 km
Nejbližší parkoviště :
Hodnocení firmy :

Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Ok Shop
Hodnoceni - autor: Anonym
Dobry den, do Vašeho obchodu nikdy vice, arogance a hulvátske chování Vašeho personálu nezná mezí. Zajímalo by mě jakou mají pracovní naplň,myslím si,že porovnat a uklidit obleceni zpět je běžnou naplní prodavaček v obchodě s oblecenim. Urážet hlasitě zakaznika je ubohé a nevychovane. U Vas už ani korunu.
Ze dne: 07.09.2021
Stížnost na chování pokladní - autor: Daniela Střihavková
Dnes dopoledne tj. 27.10.2021 cca v 10.hod.jsem si ve vašem obchodě vybrala zboží, nízké kozačky a 2 ks podprsenek a odnesla je k pokladně, kde jsem si uvědomila, že jsem v zkoušecí kabince zapomněla na věšáčku respirátor. Odložila jsem si zboží na pokladní pult a když jsem se vrátila, pokladní se na mě nevybíravě obořila, že to tam není žádná odkládárna... řekla jsem jí, že jsem se pouze vracela pro respirátor a že v tu chvíli na pokladně nikdo nebyl, takže jsem si to zboží tam jen odložila... ale s pokladní nebyla rozumná řeč, křičela na mě, že na rozdíl ode mě, že ona je v práci a že viditelně já v práci nejsem... a že není žádná služka! Dokonce schovala moje zboží pod pult a odmítla mi je vydat!!! Takže jsem se obrátila na přicházející prodavačku, která mě chvíli před tím obsluhovala a byla na mě slušná a vstřícná a peníze ode mne bez problémů přijala a zboží vydala. Já jsem taky vyučená prodavačka ale my jsme se vždycky k zákazníkům chovali slušně a zdvořile... s tak sprostým a neurvalým chováním jsem se dosud nikdy nesetkala! Doufám, že brzy zjednáte nápravu a pokud paní pokladní nebaví práce s lidmi, měla by raději odejít!
Ze dne: 27.10.2021
Klíčová slova :
ok shop pardubice, 17 listopadu obuv pardubice, prodejna odevu ok shop pardubice, ok obuv pardubice, ok shop pardubice 17 listopadu, ok shop pardubice 17.listopadu, mazda obuv pardubice, ok shop pardubice nabidka obuv, ok shop smilova pardubice, pardubice prodejni doba odevy


Folklor pardubice |

© Pardubické Obchody 2022


© Pardubické Obchody, © Hradecké Obchody, © Kamzanakupy.cz Další Email Poslat dotaz