Novinky na webu  V detailu obchodu přidáno zobrazování "Nabídka točeného piva" s možností zobrazení všech restaurací s danou značkou piva ve městě.
Reklama
Reklama
 
PardubickeObchody.cz na Facebooku
 
VVVTOUR

Pardubickeobchody.cz Úvod

Obchody A-Z

         

Ok Shop - Pardubice, 17. listopadu 342

Pardubice - obchod vlevo
Ok Shop
Pardubice -

Hodnocení Kladné hodnocení obchodu Hodnocení Záporné hodnocení obchodu 50% (2 hlasů)
 Dle otevírací doby je tento obchod nyní uzavřenOtevírací doba :
Po: 09:00 - 18:00 h
Út: 09:00 - 18:00 h
St: 09:00 - 18:00 h
Čt: 09:00 - 18:00 h
Pá: 09:00 - 18:00 h
So: 09:00 - 12:00 h
Ne: - : - h
Polední přestávka- : - h
Telefon Nezadáno
  
Obory :
Nejbližší podobné firmy :
Nejbližší zastávka MHD :

Zastávka 17. listopadu
0.06 km
Zastávka Palackého
0.31 km
Zastávka Třída Míru
0.36 km
Nejbližší parkoviště :
Hodnocení firmy :

Zde můžete napsat přípomínky nebo zkušenosti k obchodu Ok Shop
Hodnoceni - autor: Anonym
Dobry den, do Vašeho obchodu nikdy vice, arogance a hulvátske chování Vašeho personálu nezná mezí. Zajímalo by mě jakou mají pracovní naplň,myslím si,že porovnat a uklidit obleceni zpět je běžnou naplní prodavaček v obchodě s oblecenim. Urážet hlasitě zakaznika je ubohé a nevychovane. U Vas už ani korunu.
Ze dne: 07.09.2021
Stížnost na chování pokladní - autor: Daniela Střihavková
Dnes dopoledne tj. 27.10.2021 cca v 10.hod.jsem si ve vašem obchodě vybrala zboží, nízké kozačky a 2 ks podprsenek a odnesla je k pokladně, kde jsem si uvědomila, že jsem v zkoušecí kabince zapomněla na věšáčku respirátor. Odložila jsem si zboží na pokladní pult a když jsem se vrátila, pokladní se na mě nevybíravě obořila, že to tam není žádná odkládárna... řekla jsem jí, že jsem se pouze vracela pro respirátor a že v tu chvíli na pokladně nikdo nebyl, takže jsem si to zboží tam jen odložila... ale s pokladní nebyla rozumná řeč, křičela na mě, že na rozdíl ode mě, že ona je v práci a že viditelně já v práci nejsem... a že není žádná služka! Dokonce schovala moje zboží pod pult a odmítla mi je vydat!!! Takže jsem se obrátila na přicházející prodavačku, která mě chvíli před tím obsluhovala a byla na mě slušná a vstřícná a peníze ode mne bez problémů přijala a zboží vydala. Já jsem taky vyučená prodavačka ale my jsme se vždycky k zákazníkům chovali slušně a zdvořile... s tak sprostým a neurvalým chováním jsem se dosud nikdy nesetkala! Doufám, že brzy zjednáte nápravu a pokud paní pokladní nebaví práce s lidmi, měla by raději odejít!
Ze dne: 27.10.2021
Klíčová slova :
ok shop pardubice, boty ok shop pardubice, okschop pardubice, ok obuv pardubice, obchod ok pardubice, obchod obuvi pardubice, 17 listopad pardubice ok shop, ok shop 17 listopadu pardubice telefon


Folklor pardubice |

© Pardubické Obchody 2022


© Pardubické Obchody, © Hradecké Obchody, © Kamzanakupy.cz Další Email Poslat dotaz